Transport i spedycja

Polska oraz cała Europa

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI

Dzięki dużej i nowoczesnej flocie

WŁASNY STRZEŻONY MAGAZYN

Na ewentualne przeładunki i magazynowanie ładunków

PROEKOLOGICZNE EURO6

Sukcesywnie wymieniamy nasz Tabor

PEŁNA ELASTYCZNOŚĆ

Przewozy ładunków całopojazdowych i drobnicowych

WŁASNY WARSZTAT

Ciężarówki pod stałym pod nadzorem technicznym
Obsługujemy także klientów zewnętrznych

Kontakt

Właściciele:

 

Księgowość

 

TRANSPORT

 

AUTO SERWIS

Bogdan Kaczmarek
tel.: 602 225 872  
e-mail: bogdan@kistransport.pl

Mirosław Ropel
tel. 508 295 361
email: mirek@kistransport.pl

 

Elżbieta Cioban
Główna księgowa
tel.: 58 677 56 87
e-mail: elzbieta@kistransport.pl

Joanna Łabuzek
tel.: 58 677 56 87
e-mail: joanna@kistransport.pl

Weronika Kacprzak
tel.: 58 677 56 87
e-mail: weronika@kistransport.pl

Płatności:

Lucyna Kaczmarek
tel.: 668 829 604
e-mail: lucyna@kistransport.pl

Dział kadr

Grażyna Balcerowiak
tel.: 698673724
e-mail: grazyna@kistransport.pl
 

 

Spedytorzy:
 
Kamila Bianga
Kierownik Spedycji

tel.: 664 721 176
e-mail: kamila@kistransport.pl

Maciej Dulko
tel.: 604 593 881
e-mail: maciej2@kistransport.pl

Joanna Dargacz
tel.: 784 912 230
e-mail: asia@kistransport.pl

Martyna Strzelka
tel.: 664 987 085
e-mail: martyna@kistransport.pl

 

Marek Szambelan
Kierownik warsztatu

tel.: 664 987 126
+48 58 351 15 02
e-mail: marek@kistransport.pl

Maciej Jurkiewicz
tel.: 664 987 118
e-mail: maciek@kistransport.pl

Leszka Machowski
tel.: 888 561 002
e-mail: leszek@kistransport.pl

Pogotowie drogowe:
tel.: 888 561 002